7 listopada 2015

32. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNE & SPA 14-15 LISTOPADA 2015 EXPO KRAKÓW


Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa  w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w centrum kongresowym EXPO Kraków. To już 32. edycja Kongresu LNE, który na stałe wpisał się w kalendarz najbardziej prestiżowych imprez branży beauty w naszym kraju.

Kongres LNE & SPA prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców  i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami licznych seminariów i warsztatów.

Otwarta dla wszystkich część targowa daje z kolei szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetyki i kosmetologii estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia skóry. 

Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (14 listopada) w godz. 10:00 – 18:00 oraz w niedzielę (15 listopada) w godz. 10:00 – 18:00 w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Bogaty program merytoryczny Kongresu wyróżnia formuła wykładów i dyskusji panelowych, które zostały podzielone na różne sesje tematyczne. W ramach sesji ogólnej przedstawione zostaną najbardziej aktualne zagadnienia i tematy kosmetologiczne. Zaplanowano tutaj również wywiady z międzynarodowymi ekspertami branży beauty oraz pokazy zabiegów i nowych metod pielęgnacji skóry. Dopełnieniem programu są sesje tematyczne: biznesowa (zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości i promocji marki), make-up (pokazy stylizacji i możliwość poznania pracy wizażystów), masażu (spotkania światowej sławy masażystów i pasjonatów nowoczesnych technik pracy z ciałem) oraz podologiczna. Goście Kongresu mają również możliwość uczestnictwa w trzech certyfikowanych sesjach masterclass.


Więcej informacji na stronie: www.kongres.lne.pl

Już w tamtym roku miałam wybrać na te targi kosmetyczne, ale się nie udało. Tym razem mam nadzieje, że nic nie pokrzyżuje moich planów. Chcę zobaczyć jak wyglądają takie targi, a przy okazji kupić kilka rzeczy. 

Ktoś z Was również się tam wybiera ???

20 komentarzy

 1. Na targach kosmetycznych też jeszcze nie było mi dane być i w tym roku również się wybieram :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wybieram się w niedzielę, listę zakupów już stworzyłam i oby udało mi się ją zrealizować.
  Chętnie dowiem się też co planujesz kupić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też będę w niedzielę ;)

   Usuń
  2. Ja byłam w sobotę. Post o targach jet w trakcie pisania.

   Usuń
 3. Świetne są te targi byłam juz 2 razy i polecam ;) w tym miesiącu nie jadę ale może za pół roku się wybiorę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie się na pewno nie uda wybrać, mam akurat zjazd w ten weekend...

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety ja się nie wybieram, ale życzę miłej zabawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z chęcią wybrałabym się na takie wydarzenie ale nie ma mnie aktualnie w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. Ja też nie miałam blisko, ale dojechałam.

   Usuń
 8. Zdecydowanie ubolewam, że Kraków jest tak daleko. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety nie dam rady. Mój urlop zaczyna się dopiero 21 listopada. Bardzo żałuję ale czekam na twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 10. dla mnie targi to skarbnica wiedzy w tym roku zapisałam się na masaż w sesji masterclass

  OdpowiedzUsuń
 11. Mój chłopak niestety musi na to jechać w sobotę, bo jest przedstawicielem handlowym w firmie kosmetycznej i go szefowa wysyła na wykład czy coś tam z technik sprzedaży :D a mieliśmy iść do teatru...

  OdpowiedzUsuń
 12. O super, że mi o tym przypomniałaś może się wybiorę :)

  OdpowiedzUsuń
 13. jestem z okolic Krakowa ale kosmetyki mnie nie kręcą :D

  Pozdrawiam i miłego tygodnia :)
  Anru,

  OdpowiedzUsuń