12 lutego 2013

Konkurs # 6

Zabawa z mini-konkursami powoli zbliża się ku końcowi - zostały ostatnie trzy. Zobaczcie o dziś dla Was przygotowałam.

Zasady konkursu:

1. Trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
2. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi "Z czym kojarzy Ci się kolor niebieski?"
3. Trzeba umieścić banner konkursu na pasku bocznym, w zakładce z konkursami lub w poście na blogu.
4. Koniecznie trzeba w komentarzu pod tą notką zamieścić swoją odpowiedź wraz z informacją pod jakim nickiem obserwujesz bloga, adresem mailowym do kontaktu w razie wygranej, a także linkiem do miejsca, gdzie znajduje się banner konkursowy.
5. Trzeba zapoznać się z regulaminem konkursu, który znajdziecie poniżej.

Wśród wszystkich odpowiedzi (spełniających w/w wymagania) wybiorę 1 zwycięzcę, którego odpowiedź spodoba mi się najbardziej. Konkurs trwa od dziś (czyli 12.02) do jutra (czyli 13.02). Przez te dwa dni będę przyjmowała Wasze odpowiedzi. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu najpóźniej w piątek (15.02), a nagrody wysłane pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych. Z tym, że nie wysyłam za granicę
Można wygrać:

- Under Twenty peeling myjący przeciw zaskórnikom,
- Vipera lakier do paznokci Elcanto w kolorze numer 106, 
- Vipera lakier do zdobienia paznokci w kolorze Silverlight,
- Vipera lakier pękający Salamandra w kolorze Storm,
- Avon Solitions próbka nawilżającego żelu do twarzy,
- Nivea Aqua Effect próbka żelu do mycia twarzy i kremu nawilżającego na dzień. 
 
  
Regulamin:

1. Konkurs jest organizowany przez serwis http://pure-morning123.blogspot.com/. Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest serwis http://pure-morning123.blogspot.com/.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest wyłącznie do publicznych obserwatorów bloga.
4. Uczestnicy mają za zadanie zamieścić w komentarzu pod notką odpowiedź na pytanie konkursowe: "Z czym kojarzy Ci się kolor niebieski?"
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
6. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 13 lutego 2013r. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Nagrodą w konkursie jest: Under Twenty peeling myjący przeciw zaskórnikom, Vipera lakier do paznokci Elcanto w kolorze numer 106, Vipera lakier do zdobienia paznokci w kolorze Silverlight, Vipera lakier pękający Salamandra w kolorze Storm, Avon Solitions próbka nawilżającego żelu do twarzy, Nivea Aqua Effect próbka żelu do mycia twarzy i kremu nawilżającego na dzień. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Kosmetyki są nowe i nieużywane.
8. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi serwis http://pure-morning123.blogspot.com/ wybierze zwycięzcę. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 15 lutego 2013r. za pośrednictwem serwisu http://pure-morning123.blogspot.com/, a nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych. Nie wysyłam za granicę.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

17 komentarzy

 1. najpierw pomysle, potem odpowiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. obserwuję jako: Kathy Leonia
  mail: kathyleonia88@gmail.com
  banner konkursowy jest po prawej stronie bloga: http://kathyleonia88.blogspot.com
  z czym mi się kojarzy kolor niebieski: Niebieski to dla mnie wbrew pozorom nie kolor nieba, ani wody. To kolor miłości... Odkąd pamiętam większość moich amantów - jak i mój obecny a jakże - miała oczy w kolorze niebieskim. Od jasnego błękitu do ciemnego prawie wręcz granatowego odcienia. Nie umiem sobie tego wytłumaczyć, czemu tylko tacy panowie mi się podobają. Może to właśnie kwestia tego, że ich niebieskie oczy symbolizują jacy oni są boscy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne te lakiery, jaka szkoda, że ja nie maluję pazurków :(

  OdpowiedzUsuń
 4. życzę powodzenia biorącym udział;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję: puszka
  Mail: paulina.domoradzka@gmail.com
  Banner: http://zapiski-grafomanki.blogspot.com/

  Niebieski to dla mnie przede wszystkim kolor lata. Pamiętam z dzieciństwa pobudki na wsi i widok niczym nie skażonego, czystego nieba. Od razu sen uciekał gdzieś w niepamięć i można było na nowo stać się małym odkrywcą. Nie wiem, gdzie się podziała moja energia z tamtych czasów, ale uwielbiam ten kolor w każdej odsłonie, ostatnio zagościł nawet w szacie graficznej mojego bloga. Siła wspomnień robi swoje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. obserwuję jako: nnat.
  mail: staachaa@gmail.com

  kolor niebieski kojarzy mi się z moim Ukochanym - od początku spodobały mu się moje niebieskie oczy, przez co zaczął nazywać mnie swoim Niebieskim Szczęściem. od tamtej pory, przez już prawie 3 lata kolor niebieski kojarzy mi się z Nim, ze szczęściem, miłością, spokojem... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako: Fashion
  E-mail: naitine1000@onet.pl
  Banner: fashion-style-we-love.blogspot.com
  Odpowiedź:
  Kolor niebieski kojarzy mi się z moimi chieplutkimi kapciami, które codziennie rano po przebudzeniu tulą moje zmarznięste stópki. Są one mięciutkie jak mój ukochany kocyk, a co najważniejsze są niebieskie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. życzę wszystkim powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuję jako: Ewka501
  E-mail: ewka501@op.pl
  Baner: cosmetics-rainbow.blogspot.com/
  Odpowiedź: Kolor niebieski kojarzy mi się ze spokojem i najlepiej spędzonymi wakacjami, które spędziłam z wyjątkowymi ludźmi. Niebieski zawsze działał na mnie jakoś uspokajająco i kojąco, więc ten kolorek to taka moja oaza spokoju.

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję jako: skarbus0420
  e-mail: aszpornog@wp.pl
  Baner: http://skarbus0420.blogspot.com/2013/02/uwielbiam-byc-kobieta-konkurs-6.html
  Odpowiedz:
  Niebieski kojarzy mi się z kolorem mojej kuchni, która w tym momencie właśnie zostaje przemalowywana na inny kolor :/ buu :( nie lubię zmian, do których co dopiero kilka miesięcy temu musiałam się przyzwyczajać, a już jest następna zmiana eh...

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako: Kruszynka
  Mail: kruszyna0307@gmail.com
  Banner: http://lakierkowe-szalenstwo.blogspot.com/ (kolumna po lewej stronie)
  Odpowiedź na pytanie:
  Kolor niebieski kojarzy mi się z kilkoma rzeczami:
  - po pierwsze z niebem. Pamiętam, jak będąc dzieckiem leżałam na łące i wpatrywałam się w niebo. Potrafiłam leżeć tak godzinami;
  - po drugie z piłkarskim klubem sportowym - Lechem Poznań. Nie wiem czy się orientujesz, ale jego barwy są niebiesko-białe. Kiedyś jakoś nie lubiłam piłki nożnej, ale wystarczyło jedno pójście na mecz, poczucie tej atmosfery i przepadłam;
  - po trzecie, podobnie jak kilku dziewczynom, które wypowiedziały się przede mną z oczami mojego narzeczonego. Uwielbiam w nie patrzeć!
  Kolor niebieski na tyle mi się podoba, że właśnie ten kolor będzie dominował na moim weselu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: TAjne tajne
  mail: anitka1612@onet.pl
  Banner: http://styl-moda-i-urodaa.blogspot.com/

  Kolor niebieski kojarzy mi się z oprawkami moich okularów. Nie lubię ich nosić, ale kolor niebieski sprawia, że już się przyzwyczajam i jest super ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako Ewa Ewa
  ewa_sn@o2.pl
  Banner - http://mypolishlife.blogspot.com/
  Niebieski kojarzy mi się z moja piżamą w owieczki.
  A piżamka to wiadomo - leniuchowanie, spanie do południa, zero obowiązków.
  Ja+laptop+łóżko = <3
  Dlatego kocham kolor niebieski, bo kojarzy mi się ze swobodą i wolnością. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako: Chelsea-Lena
  Baner: http://rainbow-above-me.blogspot.com/
  Mail: chelsea@onet.pl
  Odpowiedź: Kolor niebieski kojarzy mi się z całym moim życiem. To kolor, który najbliższy jest mojemu sercu, gdyż odkąd sięgam pamięcią, jestem kibicem Chelsea Londyn, a niebieskie są właśnie barwy tego klubu. Moi znajomi, z niebieskim kolorem kojarzą właśnie mnie :D gdyż w mojej szafie dominuje ten kolor, a że jestem zdolna do różnych szaleństw - to na moich włosach również zagościła niebieska płukanka i stałam się poniekąd znana i kojarzona właśnie z tym kolorem :) Mogłabym jeszcze długo tak wymieniać - w każdym razie niebieski, jest kolorem mojego życia i zawsze kojarzy mi się z pozytywnymi chwilami i rzeczami :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako ZołzAnna
  mail: anusia.r.@interia.eu
  mam Cię w blogrollu - zolzanna.blogspot.com
  Banner zolzanna.blogspot.com, notka zolzanna.blogspot.com/2013/02/rozdania-rozdania-rozdania.html

  Kolor niebieski kojarzy mi się ze świeżością, delikatnością, lekkim powiewem nadmorskiego powietrza, a także z przecudnym kolorem lazurowej wody obmywającej piaszczystą plażę greckich wysp. Mam nadzieję, że taką wodę zobaczę już w te wakacje :)

  OdpowiedzUsuń