19 lutego 2013

Konkurs # 7

Witajcie :)) Dziś pora na kolejną odsłonę wtorkowego mini-konkursu. To już przed ostatnia możliwość wygrania kosmetyków.

Zasady konkursu:
1. Trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
2. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi "Z czym kojarzy Ci się kolor zielony?"
3. Trzeba umieścić banner konkursu na pasku bocznym, w zakładce z konkursami lub w poście na blogu.
4. Koniecznie trzeba w komentarzu pod tą notką zamieścić swoją odpowiedź wraz z informacją pod jakim nickiem obserwujesz bloga, adresem mailowym do kontaktu w razie wygranej, a także linkiem do miejsca, gdzie znajduje się banner konkursowy.
5. Trzeba zapoznać się z regulaminem konkursu, który znajdziecie poniżej.
Wśród wszystkich odpowiedzi (spełniających w/w wymagania) wybiorę 1 zwycięzcę, którego odpowiedź spodoba mi się najbardziej. Konkurs trwa od dziś (czyli 19.02) do jutra (czyli 20.02). Przez te dwa dni będę przyjmowała Wasze odpowiedzi. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu najpóźniej w piątek (22.02), a nagrody wysłane pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych. Z tym, że nie wysyłam za granicę

Można wygrać:

- SENSIQUE solny 2-fazowy peeling do rąk o zapachu limonki z oliwą z oliwek, olejkiem cytrynowym oraz witaminą A i E,
- ESSENCE szybkoschnący lakier do paznokci Colour&Go w kolorze high spiritus numer 68, 
- CATRICE cień do powiek Wet&dry swadow w kolorze Have you seen Alice? Numer 040,
- trzy żele do kąpieli w opakowaniach w kształcie piesków o zapachu: Blueberry, Strawberry oraz Green Apple.
Dodatkowo dokładam jeszcze odsypki dwóch produktów:
- masła shea kupionego w Biochemii Urody oraz
- mandarynkowej kąpieli do skórek i paznokci z proteinami jedwabiu firmy BingoSpa.
  


Regulamin:

1. Konkurs jest organizowany przez serwis http://pure-morning123.blogspot.com/. Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest serwis http://pure-morning123.blogspot.com/.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest wyłącznie do publicznych obserwatorów bloga.
4. Uczestnicy mają za zadanie zamieścić w komentarzu pod notką odpowiedź na pytanie konkursowe: "Z czym kojarzy Ci się kolor zielony?"
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
6. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 20 lutego 2013r. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Nagrodą w konkursie jest:
SENSIQUE solny 2-fazowy peeling do rąk o zapachu limonki z oliwą z oliwek, olejkiem cytrynowym oraz witaminą A i E, ESSENCE szybkoschnący lakier do paznokci Colour&Go w kolorze high spiritus numer 68, CATRICE cień do powiek Wet&dry swadow w kolorze Have you seen Alice? Numer 040, trzy żele do kąpieli w opakowaniach w kształcie piesków o zapachu: Blueberry, Strawberry oraz Green Apple. Dodatkowo dokładam jeszcze odsypki dwóch produktów: masła shea kupionego w Biochemii Urody oraz mandarynkowej kąpieli do skórek i paznokci z proteinami jedwabiu firmy BingoSpa. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Kosmetyki są nowe i nieużywane.

8. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi serwis http://pure-morning123.blogspot.com/ wybierze zwycięzcę. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 22 lutego 2013r. za pośrednictwem serwisu http://pure-morning123.blogspot.com/, a nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych. Nie wysyłam za granicę.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

26 komentarzy

 1. Napisałabym, że kolor zielony kojarzy mi się z wiosną, ale od razu pomyślałam o moim chłopaku. Pamiętam, że gdy spotkałam go pierwszy raz, zahipnotyzowały mnie wręcz jego oczy. Są niesamowicie zielone. I o ile nie przepadam za takim kolorem oczu, to u niego tak mi się podobają, że nie mogę przestać na nie patrzeć.
  Nigdy nie widziałam tak zielonych oczu. I podobno kiedyś aż takie nie były.

  Obserwuję jako wypad
  madisek@o2.pl
  banner na pasku bocznym: wariacjeizi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne nagrody,moze tym razem sie uda, później pomysle nad odp :)

  OdpowiedzUsuń
 3. obserwuj jako: ZlotaPigmejka
  email: edyta_f07@vp.pl
  baner w pasku bocznym: http://zlotapigmejka.blogspot.com/

  Kolor zielony kojarzy się mi z wakacjami, a szczególnie z moim ulubionym miejscem, w którym mimo iż byłam ok. 8 razy wciąż chcę jechać tam kolejny raz, a są to Bieszczady. Zielony kojarzy mi się z nimi, bo gdy pierwszy raz weszłam na jeden ze szczytów tych gór nie widziałam tłumy ludzi ani panoramy miasta czy kominów fabryk. Stojąc na górze wokół widziałam tylko zieleń, niebo i może z 5 nieznajomych osób.:) Krajobraz był nasycony wszystkimi odcieniami zieleni-od pistacjowej delikatnej zieleni do intensywnego, wręcz khaki. Byłam zafascynowana tym, jak niezwykle natura potrafi dobrać kolory, które ze sobą idealnie współgrają tworząc przy tym zapierający dech w piersiach widok. Dlatego już zawsze zieleń nie będzie kojarzyć mi się z wiosną, ale z Bieszczadami, do których mam nadzieję, będę miała możliwość pojechać jeszcze nie jeden raz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako bunny b.
  mail: kroliczek.doswiadczalny@gmail.com
  banner na dole bloga: kroliczek-doswiadczalny.blogspot.com

  Zieleń kojarzy mi się... właściwe to z dzieciństwem. Jako że wychowałam się na wsi, niemal 'w lesie', to tam też spędzałam wiele czasu bawiąc się, biegając z psem czy po prostu siedząc gdzieś pod drzewem i czytając. Dodatkowo zajęta byłam poznawaniem kolejnych gatunków roślin (dzięki cioci i jej pasji botanicznej). Tak samo jak las, uwielbiałam zielone łąki, na które czasem przychodziłam po prostu poleżeć na słońcu i pogapić się w chmury. Bardzo miło wspominam ten czas, czując lekką nostalgię. Teraz mieszkam w mieście, i choć nie brakuje tu parków i większych obszarów zieleni, to jednak tęsknię za taką prawdziwą wolnością i kontaktem z przyrodą jaki czułam właśnie tam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zielono mi... W zielonym kolorze są moje tęczówki. Początkowo nie lubiłam tego koloru, bo wydawał mi się taki nijaki - za blady, z dziwnymi złoto-brązowymi plamkami wokół źrenicy. Nie umiałam dopasować sobie koloru cieni do tych moich zielonych oczu, ale z czasem, kiedy podpatrzyłam jakie kolory pasują do zieleni i w sumie do brązu, to zaczęłam lubić tę moją dziwną barwę. Świetnie czuję się zarówno w fiolecie jak i złocie. I niezmiennie zielone oczy to oczy kota, w moim przypadku kocicy drapieżnej i milusińskiej zarazem. Taką grzeczną kotką z pazurkiem jestem :)

  Obserwuję jako ZołzAnna
  anusia.r@interia.eu
  banner na pasku bocznym - zolzanna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zielony to dla mnie kolor oczyszczenia. Wszystko, co zielone, kojarzy mi się ze świeżością i czystością. Zielony mech pod stopami, gdy latem spaceruję po lesie. Zielona herbata, sączona wieczorami przy dobrej książce. Zielona, świeżo ścięta trawa, której zapach przypomina dzieciństwo. Orzeźwiający smak zielonego soku z kaktusa i opuncji, mogłabym to wymieniać bez końca :)

  Obserwuję: puszka
  paulina.domoradzka@gmail.com
  Baner: http://zapiski-grafomanki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zielony tak jak większości ludzi kojarzy mi się z wiosną i rozkwitaniem kwiatów. Zielony wtedy panuje wszędzie, trawa, drzewa, piękne łąki, które mogę podziwiać zza okna, gdy tylko wstanę. Wiosną otwierając okno słyszę śpiew ptaków, piękną zieloną naturę i świeży, lekki powiew nadciągającego lata. Dla mnie jest to najpiękniejszy czas w ciągu roku :)

  Obserwuję jako: Ewa Ewa
  ewa_sn@o2.pl
  BANER http://mypolishlife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny konkurs, życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuję jako: nika88
  E-mail: one-more-dress@wp.pl
  Banner: one-more-dress.blogspot.com
  Odpowiedź: Kolor zielony kojarzy mi się z... trawą, którą od lata do jesieni często koszę w moim ogrodzie. I podczas gdy w trakcie wykonywania tej czynności marzę tylko o tym żeby jak najszybciej skończyć koszenie w całym dużym ogrodzie, tak teraz gdy za oknem szaro i zimno bardzo chętnie bym się teleportowała do pory roku, kiedy trzeba śmigać z kosiarką. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. email iwonab53@gmail.com
  kolor zielona kojarzy mi się;
  ostatnio z sukienką,którą zrobiłam na karnawałową zabawę dla mojej córeczki. To sukienka Pani Wiosny w zielonych wstążkach i kwiatach
  zazwyczaj z idealnym kolorem oczu które posiadam ja i Ciri

  OdpowiedzUsuń
 11. obserwuj jako: Kathy Leonia
  email: kathyleonia88@gmail.com
  baner w pasku bocznym: http://kathyleonia88.blogspot.com/

  Zielony kojarzy mi się z... samą sobą! Uwielbiam ten kolor, odkąd pamiętam. Gra "w zielone" kolory w postaci różnorakich rekwizytów, dodatków w wystroju pokoju czy mieszkania a nawet stroju uspokaja mnie, napędza do działania i daje przysłowiowego kopa. Oprócz swoistego uwielbienia, zielony to także kolor moich oczu, który notabene będzie mi towarzyszył przez całe życie. I cieszę się. Nie zamieniłabym oczy na żaden inny kolor!

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: Testerka
  E-mail: mojkosmetycznypunktwidzenia@gmail.com
  Baner w pasku bocznym: http://moj-kosmetyczny-punkt-widzenia.blogspot.com/

  Zielony kojarzy mi się z... z początkami mojego związku z R. :) Aż się sama do siebie uśmiecham na wspomnienie tych chwil. Byliśmy bardzo młodzi kiedy zaczęliśmy się spotykać. Ja miałam 14 lat, on 16. Chociaż rodzice kręcili nosem na tak wczesne spotkania z chłopakiem, zawsze udawało mi się jakoś wyrwać z domu :) Spacerowaliśmy wtedy wśród zielonych sadów, nieśmiało trzymając się za ręce. Pamiętam, że nasz pierwszy pocałunek również miał miejsce pośród zieleni - tym razem w lesie. Pamiętam ten specyficzny zapach, który jest charakterystyczny dla lasu. Siedzieliśmy na trawie i dużo rozmawialiśmy. Był to też czas, kiedy muzyki słuchało się z płyt cd, a nie mp3. I mój R. nagrał mi wybrane przeze mnie piosenki.. oczywiście na zieloną płytę! Wiedział, że to mój ulubiony kolor. Ach te wspomnienia :) A teraz, za 2 tygodnie mamy 8. rocznicę związku, jesteśmy zaręczeni i planujemy ślub :D Z moją pierwszą miłością :))

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako:agnieszka zagulska
  Adres e-mail:koteccek19@wp.pl
  Baner: NIe
  kolor zielony.Zieleń to oczywiście wiosna oraz Święta Wielkanocne - symbol powrotu do życia - zmartwychwstania duchowego i regeneracji sił fizycznych.

  OdpowiedzUsuń
 14. Baner w pasku bocznym - http://rainbow-above-me.blogspot.com/
  Obserwuję jako Chelsea-Lena
  mail: chelsea@onet.pl

  Kolor zielony kojarzy mi się najbardziej z dzieciństwem, gdzie całe dnie spędzałam na dworze pośród zielonej trawy :) No i oczywiście nie mogłabym również pominąć mojej ulubionej żabki - http://www.disney.pl/cms_res/muppety/downloads/wallpapers/kermit-wallpaper-1920x1200.jpg - która jako pierwsza przychodzi mi na myśl, gdy słyszę o zielonym kolorze :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Kolor ten kojarzy mi się ze szczęściem, a to dlatego, że jest to kolor oczu mojego kochanego męża :* Nie mogę przestać się w nie wpatrywać :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Kolor ten kojarzy mi się ze szczęściem, a to dlatego, że jest to kolor mojego kochanego męża. Nie mogę przestać się w nie wpatrywać :*

  madziakudla@o2.pl
  obserwuję jako: madziakudla
  banner: http://marzeniawartespelnienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 18. Obserwuję jako: Madzia Cz
  czmadzia7@gmail.com
  http://pure-morning123.blogspot.com/2013/02/konkurs-7.html


  Kolor zielony to barwy dominujące w moim pokoju. Dlatego też kojarzy mi się z ostoją spokoju, królestwem ciszy i możliwością regeneracji sił. Godło natury, pięknych krajobrazów i górskich terenów. Łąki na wsiach, bujna trawa i szumiące wierzby. Zielony to najlepsze dzieło, jakie wykreowała Gaja, bogini ziemi.

  OdpowiedzUsuń
 19. Obserwuję jako: Fashion
  E-mail: naitine1000@onet.pl
  Banner: fashion-style-we-love.blogspot.com
  Odpowiedź:Kolor zielony kojarzy mi się z dzieciństwem, a mianowicie z grą "chińczyk" - zawsze biłam się z rodzeństwem o to aby dorwać zielone pionki, bo uważałam, że przynoszą szczęście i tylko nimi chciałam grać. Już wiele razy bywało tak, że ktoś inny zielone pionki sobie złapał, a ja jak zwykle wielka obrażona i po zabawie. :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 21. odpowiedź: na pierwszą myśl rzuciła się moja myszka do komputera jest oczowalna zielona, ale dla mnie zieleń kojarzy się z trawą, mam duży ogród a w nim mnóstwo zielonej trawy (niestety nie zimą :() lubię sobie na niej rozłożyć koc i poczytać książkę, więc kolor zielony kojarzy mi się z książkami :)
  informacja pod jakim nickiem obserwuję bloga:
  adres mailowy do kontaktu w razie wygranej:
  linkiem do banneru konkursowego:

  OdpowiedzUsuń
 22. Magdalena B
  lady1307@interia.pl
  http://magicwordcherry.blogspot.com/

  Zielony kojarzy mi się ze spokojem i piękną, czystą naturą do, której nikt nie pchał swoich 3 groszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoszenie wpłynęło po terminie.

   Usuń