26 lutego 2013

Konkurs # 8

Witajcie !!! Dziś ostatnia odsłona wtorkowego mini-konkursu. W związku z tym pozostała mi już ostatnia porcja kosmetyków, które dla Was przygotowałam.

Zasady konkursu:

1. Trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
2. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi "Co sądzisz o tego typu mini-konkurach jak te, które odbywały się przez kilka tygodni na moim blogu?" (Zadałam takie pytanie, ponieważ zastanawiam się czy odpowiada Wam taka forma konkursu i czy powtórzyć go za jakiś czas).
3. Trzeba umieścić banner konkursu na pasku bocznym, w zakładce z konkursami lub w poście na blogu.
4. Koniecznie trzeba w komentarzu pod tą notką zamieścić swoją odpowiedź wraz z informacją pod jakim nickiem obserwujesz bloga, adresem mailowym do kontaktu w razie wygranej, a także linkiem do miejsca, gdzie znajduje się banner konkursowy.
5. Trzeba zapoznać się z regulaminem konkursu, który znajdziecie poniżej.Wśród wszystkich odpowiedzi (spełniających w/w wymagania) wybiorę 1 zwycięzcę. Konkurs trwa od dziś (czyli 26.02) do jutra (czyli 27.02). Przez te dwa dni będę przyjmowała Wasze odpowiedzi. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu najpóźniej w piątek (01.03), a nagrody wysłane pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych. Z tym, że nie wysyłam za granicę

Można wygrać:

- VIPERA błyszczyk do ust  Hello Girl! w kolorze numer 49
- VIPERA konturówka do ust Ikebana w kolorze numer 354 - coral,
- LOVELY czerny eyeliner,
- ESSENCE dwustronny pędzel do pudru i cieni z limitowanej edycji Wild Craft,
- ESSENCE lakier do paznokci z limitowanej edycji Fruity.
- dodatkowo dokładam kilka ozdób na paznokcie.Regulamin:


1. Konkurs jest organizowany przez serwis http://pure-morning123.blogspot.com/. Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest serwis http://pure-morning123.blogspot.com/.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest wyłącznie do publicznych obserwatorów bloga.
4. Uczestnicy mają za zadanie zamieścić w komentarzu pod notką odpowiedź na pytanie konkursowe: "Co sądzisz o tego typu mini-konkursach jak te, które odbywały się przez kilka tygodni na moim blogu?"
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
6. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 27 lutego 2013r. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Nagrodą w konkursie jest: VIPERA błyszczyk do ust  Hello Girl! w kolorze numer 49, VIPERA konturówka do ust Ikebana w kolorze numer 354 - coral, LOVELY czerny eyeliner, ESSENCE dwustronny pędzel do pudru i cieni z limitowanej edycji Wild Craft, ESSENCE lakier do paznokci z limitowanej edycji Fruity, dodatkowo dokładam kilka ozdób na paznokcie.  Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Kosmetyki są nowe i nieużywane.
8. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi serwis http://pure-morning123.blogspot.com/ wybierze zwycięzcę. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 01 marca 2013r. za pośrednictwem serwisu http://pure-morning123.blogspot.com/, a nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych. Nie wysyłam za granicę.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

25 komentarzy

 1. Obserwuje Paradoxa raz
  email iwonab53@gmail.com
  baner http://paradoxaraz.blogspot.com/
  odp
  Co sądzisz o tego typu mini-konkurach jak te, które odbywały się przez kilka tygodni na moim blogu? Moim zdaniem są super.W razie wygranej miła szybka niespodzianka. I taka podpowież Nagroda powinna być dla oka kolorowa i może coś słodkiego było by jeszcze fajniej Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako ernestyna44
  ernestyna44@gmail.com
  link - http://slomianyzapalmoj.blogspot.com/
  Odpowiedź - Pierwszy raz spotkałam sie z taką forma konkursu, więc jest to pewnego rodzaju innowacja. Dzięki takiej formie większa ilość osób może cieszyć sie małymi upominkami. Zwiększa sie też ilość szans dla każdej zgłaszającej sie osoby. Fajnie, że nie trzeba robić nic "wzniosłego"aby wziąć udział.

  OdpowiedzUsuń
 3. obserwuję jako: Kathy Leonia
  mail: kathyleonia88@gmail.com
  Bannerek: w pasku bocznym po prawej stronie - http://kathyleonia88.blogspot.com/
  odpowiedź na pytanie: Tego typu mini- konkursy są bardzo fajnym pomysłem. Najlepsze w nich jest to, nie są typowo odtwórcze-losowe, gdzie zgłasza się milion pięćset osób. Osobiście wolę takiego typu konkursy z pytaniem i udzieleniem odpowiedzi na nie. Dlaczego? A dlatego, że to pozwala mi się wykazać w pewien sposób w mowie ojczystej a nie tylko walnąć na sucho komentarz że chce wziąć udział w rozdaniu. Kolejna fajna sprawa wynikająca z takich mini-konkursów, jest taka iż co tygodniowy konkurs zwiększa nadzieję blogerek na potencjalną wygraną. A każda nagroda cieszy! Wreszcie po trzecie, bardzo dobrym rozwiązaniem jest to, że to konkurs szybki - rachu ciachu i juz są wyniki a nie czeka się miesiąc na ogłoszenie wyników i obgryza paznokcie z niecierpliwości. Nic tylko takie konkursy organizować każdy powinien:D

  OdpowiedzUsuń
 4. i like the polish in the picture.
  lovely greets
  maren anita

  FASHION-MEETS-ART by Maren Anita

  OdpowiedzUsuń
 5. w sumie odpowiedz na pytanie juz znam, ale dopełnic formalnosci musze jak zdążę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. obserwuję: ZlotaPigmejka
  email: edyta_f07@vp.pl
  baner: http://zlotapigmejka.blogspot.com/
  Według mnie takie konkursy to fajny pomysł-mimo, że nagrody nie są wielkie wygrywa kilka czytelniczek i kilka osób jest przez Ciebie obdarowanych. Wyniki są szybko, zależą one od kreatywności zgłaszających się, a nie tylko od tego kogo wylosuje maszyna. Po prostu jeśli ktoś zasługuje i stara się-dostaje nagrodę. Każdy może też wybrać czy dany zestaw mu odpowiada, jeśli nie nie ma potrzeby brania udziału, np. osoba która lubi testować kremy do twarzy może go wygrać, a osoba której on się nie przyda, po prostu nie musi brać udziału. W większych rozdaniach nie ma możliwości "wyboru"-wygrywasz wszystko albo nic.
  Z drugiej strony ja jednak nie zdecydowałabym się na tego typu cykle-trzeba szybko "reagować", a no i zamiast płacić kilka, kilkanaście złoty za każdą przesyłkę, a ta kwotę mogłabym zorganizować inne rozdanie.
  Sama też wolałabym wygrać wszystkie produkty i bardziej motywujące jest dla mnie jeśli nagrody są różnorodne i jest ich sporo.
  Jednak u Ciebie wszystko przebiegło sprawnie, kosmetyki itd. jak najbardziej ok, więc udział brałam kilka razy. Wielki plus za pomysł, chęci no i świetną organizację.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako: skarbus0420
  e-mail: aszpornog@wp.pl
  Baner: http://skarbus0420.blogspot.com/2013/02/uwielbiam-byc-kobieta-konkurs-8.html
  Odpowiedz:Ja uważam, że mini-konkursy są bardzo dobrym pomysłem dlatego, że są super nagrody, mało uczestników, są dwudniowe i są fajne pytania.Ja staram się brać udział w każdym mini-konkursie ale jeszcze nic mi się nie udało wygrać, gdyby dalej były te konkursy to na pewno brałabym udział.Mam nadzieję, że dalej one będą:)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuję jako: Ewka501
  E-mail: ewka501@op.pl
  Baner: http://cosmetics-rainbow.blogspot.com/
  Odpowiedź. Moim zdaniem takie szybkie mini konkursy są bardzo fajne, ponieważ w szybki łatwy i przyjemny sposób można wygrać bardzo ciekawe kosmetyki.
  Nagroda jest mniejsza niż w innych rozdaniach, ale dzięki temu konkursy są częściej i więcej czytelniczek może coś wygrać i przetestować ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuję jako: Testerka
  E-mail: mojkosmetycznypunktwidzenia@gmail.com
  Baner: http://moj-kosmetyczny-punkt-widzenia.blogspot.com/
  Odpowiedź: Takie mini konkursy są zdecydowanie moimi ulubionymi. Dlaczego? Ponieważ po pierwsze dają kilka szans na wygraną, a nie tylko jedną. Wychodzę z założenia, że lepiej jest grać o mniejsze stawki, ale częściej niż o jedną dużą. W swoich rozdaniach uszczęśliwiasz aż 8 osób i myślę, że każda z nich bardzo cieszy się ze swojej nagrody. A 8 uśmiechów jest lepsze niż tylko 1 :) Po drugie jestem wielkim niecierpliwcem i lubię wszystko szybko wiedzieć. Tu rozwiązanie konkursu jest 2 dni po jego ogłoszeniu. I to jest moim zdaniem świetne rozwiązanie! Dlatego jeśli w przyszłości masz plan kolejnych mini - rozdań to jestem jak najbardziej na tak!

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuje jako Missia93
  email missssia3@gmail.com
  baner miska93.blogspot.com po prawej stronie
  odp
  Co sądzisz o tego typu mini-konkurach jak te, które odbywały się przez kilka tygodni na moim blogu? Pierwszy raz spotkałam się z tego typu konkursami i naprawdę to świetny pomysł, można szybko coś wygrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako: Sara
  E-mail: pinczi02@wp.pl
  Baner: http://Imagine-Day.blogspot.com
  Odpowiedź: Uważam, że tego typu konkursy są bardzo dobrym pomysłem, ponieważ w bardzo krótkim czasie można zdobyć jakieś przydatne nam rzeczy :) Jak za pierwszym razem się nie uda, to może za tydzień. Myślę, że nie tylko mi się to podoba. Faktycznie - nagrody są skromne, ale to dlatego, żeby na następny konkurs trochę zostało. Jestem jak najbardziej na TAK ! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: JoanneDevian
  Email: asik27@onet.eu
  Banner: www.joanne-devian.blogspot.com
  Odpowiedź: Nie pierwszy raz zetknęłam się z tego typu mini konkursami i uważam, że jest to fantastyczny pomysł. Subskrybenci mają większą ilość szans na zdobycie nagród i za każdym razem są to inne, fajne nagrody ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako: Kitty Spice
  e mail: solhate@o2.pl
  link - http://kittyspice.blogspot.com/p/polecam.html
  Odpowiedź - bardzo lubię brać udział w konkursach,gdzie są fajne rzeczy,które mnie interesują i mogę je przetestować na własnej skórze a następnie wystawić im swoją opinie.Dlatego uważam,że takie konkursy są bardzo fajne bez względu,czy nagroda jest mała,czy duża.Dobry pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako: pelaska
  email: pelaska93@gmail.com
  Baner: http://kosmetyczkapelaski.blogspot.com/
  Odpowiedz: uwazam że takie konkursy to swietna sprawa, kazdy mozne znalezc cos dla siebie, ja bralam udzial tylko w tych konkursach w ktorych odpowiadała mi nagroda np. krem do mojego typu cery. Poza tym mniejsze a czestsze konkursy zwiększają szansę na wygraną. fajnie by było jakbys za jakis czas powtórzyła taką akcję :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako: puszka
  E-mail: paulina.domoradzka@gmail.com
  Baner: http://zapiski-grafomanki.blogspot.com/

  Dla mnie takie mini konkursy, to okazja, żeby poznać co lubią inne bloggerki. Co innego czytać ich recenzje, a co innego tak materialnie doświadczyć, co kupują i co lubią. Dużo bardziej wiarygodne są wtedy ich opinie o pewnych produktach. Poza tym chyba każda z nas uwielbia widzieć swój nick wśród wylosowanych szczęściar i z ekscytacją wypatrywać listonosza :) Chyba z tego powodu tak lubię wszelkie rozdania - te małe i duże - za moment cudownego oczekiwania. Chętnie wezmę udział w podobnych akcjach, przyznam, że zainspirowałaś mnie nawet do zorganizowania czegoś podobnego na moim blogu, ale wciąż oczekuję na magiczną liczbę 100 obserwatorów. Pozdrawiam i dziękuję za fajną zabawę, dzięki której umiliłaś mi oczekiwanie na kolejne zimowe tygodnie, zbliżające nas do wiosny.

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję jako - Chelsea-Lena
  Baner - http://rainbow-above-me.blogspot.com/
  Mail - chelsea@onet.pl
  Sądzę, że takie konkursy są świetne - uczą na pewno systematyczności :) U mnie wpłynęło to również na pamięć :D ciągle o czymś zapominam - czasami potrafię wybrać się do sklepu bez portfela, jednak o tym, że we wtorek jest tutaj konkurs, to myślę od chwili otwarcia oczu rano :D Oprócz tego, nagrodzonych zostaje wiele osób - no i nie ukrywam, że aż chce się czekać na te wtorki - poprawiają mi one humor i od razu bliżej wtedy do weekendu ;) Poza tym, sama idea wybierania osób, a nie losowania przypadkowych zwycięzców, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Obserwuję jako bunny b.
  mail - kroliczek.doswiadczalny@gmail.com
  baner: kroliczek-doswiadczalny.blogspot.com

  Biorę już po raz kolejny raz udział w Twoim konkursie, z taką samą przyjemnością jak za każdym razem. Formuła mini-rozdań ma coś w sobie - wtorek od razu stal się milszym dniem, mimo że to ciągle początek tygodnia, a szukanie odpowiedzi na pytanie i odpowiednich słów żeby ją zapisać - fajnym przerywnikiem w pracy, który pomaga się 'obudzić':)

  Kolejne plusy:
  - większe szanse na wygraną (8 osób, nie 1),
  - pobudzenie kreatywności, zamiast bezmyślnego wklepania 'biorę udział',
  - nagrody, mimo że małe, są fajnie dobrane i na pewno zachęcają do udziału,
  - w konkursie biorą udział raczej tylko osoby, które znają Twojego bloga i potrafią napisać coś od siebie, a nie przypadkowe, które pojawiły się tylko, żeby coś wygrać;
  - krótki termin rozdania to krótsze oczekiwanie na wyniki, przez co nie zapominamy o fakcie wzięcia udziału, jak to bywa przy rozdaniach np. miesięcznych;
  - dzięki odpowiedziom na zadawane przez Ciebie pytania, poznajemy się nawzajem w fajny sposób - zarówno blogerki piszące o swoich skojarzeniach, jak i Ciebie, bo wiemy która odpowiedź była Ci najbliższa i dlaczego;

  ogółem: same plusy - gdyby przyszło Ci do głowy kiedyś kontynuować ten pomysł, byłoby świetnie:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Obserwuje jako Serenitka B
  mail: akasha162@onet.eu
  banner: http://serenitka-skarby-na-wieszaku.blogspot.com/
  Bardzo spodobały mi się te mini konkursy u Ciebie na blogu.
  Więcej osób masz szanse na wygraną a nagrody są wprost wspaniałe:) Aż żal sie o nie nie starać:)
  Zostałaś prekursorką takich mini konkursów, myślę że taka forma będzie sie cieszyć co raz większa popularnością:)
  Podoba mi się też że czas oczekiwania na wyniki jest taki krótki - raz dwa i już wiemy kto wygrał:)
  Podsumowując moja wypowiedź uważam te konkursy za strzał w dziesiątkę.Ty dowiedziałaś się trochę o nas, my poprzez zaglądanie na Twojego bloga - o Tobie:) I w tym całym przedsięwzięciu nie chodzi tylko o wygraną a o zabawę, wymianę spostrzeżeń i pobudzenie wyobraźni:) Dziękuje za to że mogłam się tak dobrze bawić:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Obserwuje: nicia725
  email: nicia725@o2.pl
  baner: http://nicia725.blogspot.com/
  ODP: Nie brałam udziału w mini-konkursach u Ciebie... żałuje...
  Ale sądzę że takie coś było bardzo fajne ponieważ to mogło uszczęśliwić wiele osób. Niemal co kilka dni ktoś się uśmiechał widząc siebie w wynikach. Nagrody super więc warto było brać udział... szkoda że nie wiedziałam że u Ciebie coś takiego jest :( Pozdrawiam! ;* ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Obserwuję: Carine
  mail: carinka.carinka@gmail.com
  Baner: Lamorell.blogspot.com

  "Co sądzisz o tego typu mini-konkurach jak te, które odbywały się przez kilka tygodni na moim blogu?"
  Uważam, że to świetny pomysł. Zgłasza się mniej osób, więc jest to pewna korzyść dla uczestników. Poza tym, odpowiadając na Twoje pytania, wyrażamy swoje zdanie. I chyba największa zaleta... Wyniki konkursu są dość szybko i nie trzeba na nie wyczekiwać niewidomie ile.

  OdpowiedzUsuń
 21. Obserwuję jako: Fashion
  E-mail: naitine1000@onet.pl
  Banner: fashion-style-we-love.blogspot.com
  Odpowiedź na pytanie:
  Sądzę, że mini konkursy są świetne, co tydzień zadajesz jakieś kreatywne pytanie i trzeba się nieźle nagłówkować aby odpowiedzieć na nie tak, aby coś wygrać. Osobiście biorę już kolejny raz udział w twoim konkursie i muszę przyznać, że dziewczyny się starają i stawiają wysoką poprzeczkę. Wiadomo, że dużym plusem w takim konkursie jest to, że nie ma dużo zgłoszeń i ma się większą szansę na wygraną. W dzisiejszych czasach dużo blogerek bierze udział w takich konkursach w których nie trzeba zbytnio myśleć...wystarczy zaobserwować bloga i podać adres e-mail, a to przecież jest nudne...nie można się wykazać, zero myślenia i kreatywności...ale za to twój konkurs jest inny... trzeba troszeczkę pomyśleć co mi sie baardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Obserwuję jako Wiktoria.
  E-mail: wikaaaa0@o2.pl

  Odpowiedź: Po raz pierwszy spotykam się z takim pomysłem, więc plus za oryginalność i pomysłowość. Ogólnie podoba mi się też krótki termin (doświadczenia związane z czekaniem...), dzięki czemu odebranie nagród jest pewniejsze - ile razy (nie tylko mnie) zdarzało się, że gdy dowiadywałam się o wygranej, to zupełnie nie mogłam sobie przypomnieć, że gdzieś się zgłaszałam? :P

  OdpowiedzUsuń
 23. Obserwuję jako: Madzia Cz
  mail: czmadzia7@gmail.com
  post: http://madziaaa3.blogspot.com/2013/02/konkurs_27.html

  Świetna sprawa, uczy kreatywnego myślenia, wspaniale dobrane nagrody jeszcze to potęgują! W dodatku krótki czas oczekiwania na wyniki nie zabija nas niecierpliwieniem się, ale podsyca ciekawość i rodzi pozytywne emocje. Poza tym, takie parcelowanie nagród, zwiększa nasze szanse na wygraną, a nie jako całość dla jednej osoby. Bardzo przemyślanie to zaplanowałaś, widać, że dbasz o swoich czytelników.

  OdpowiedzUsuń