1 marca 2013

Konkurs # 8 wyniki + pytanie do Was

Dziękuję za wszystkie Wasze odpowiedzi i uwagi. Przydadzą mi się one, gdy będę organizować następny tego typu mini-konkurs. A zorganizuję go na pewno, bo odpowiada Wam taka forma konkursu. Pisałyście, że dzięki temu może wygrać więcej osób, nie trzeba długo czekać na wyniki, trzeba wykazać się kreatywnością - nie zgłasza się tu "milion pięćset" osób, z których jedna zostanie wybrana losowo.

A teraz pora na wyniki. W tej edycji konkursu można było wygrać:- VIPERA błyszczyk do ust  Hello Girl! w kolorze numer 49
- VIPERA konturówka do ust Ikebana w kolorze numer 354 - coral,
- LOVELY czarny eyeliner,
- ESSENCE dwustronny pędzel do pudru i cieni z limitowanej edycji Wild Craft,
- ESSENCE lakier do paznokci z limitowanej edycji Fruity.
- dodatkowo dokładam kilka ozdób na paznokcie.

Tym razem nagrodę zdobywa puszka

Gratuluję Ci wygranej. Zaraz piszę do Ciebie mail.

****************

Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Pokazywałam ostatnio kosmetyki, które mam na wymianę - TUTAJ. Wymieniłam się tylko za krem, reszta kosmetyków sobie leży. Nie do końca się one u mnie sprawdziły, ale może komuś się mogą jeszcze przydać. Nawet po to, aby sprawdzić jak działają. Są one zużyte w małym stopniu, nie są przeterminowane. Zastanawiam się czy byłybyście zainteresowane jakbym oddała je komuś w rozdaniu. Dołożyłabym jeszcze coś do tego. Dajcie znać co o tym sądzicie. Czy zorganizować rozdanie z używanymi kosmetykami ???

25 komentarzy

 1. A taka miałam ochotę na ten pędzel :P
  Co do wymianki, to myślę, że powinnaś zrobić osobną zakładkę, bo jak ktoś przegapi posta to po ptokach :P
  Ja sama chciałam kiedyś zorganizować rozdanie z kosmetykami użytymi max 2 razy i spotkałam sie z falą niechęci, dlatego żadnego rozdania póki co u mnie nie było...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję jeszcze raz, mail już poleciał :) Co do pytania, to myślę, że to ciekawy pomysł. Wymian niektórzy się boją, ze względu na różne afery blogowe, a takie rozdanie może przyciągnąć czytelników.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. życzę powodzenia wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) na pewno znajdą się chętni na takie rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję !! :)

  Jeśli pozwolisz, wypowiem się na zadane pytanie:
  Obawiam się, że niektórzy mogą negatywnie patrzeć na tego typu rozdania, no chyba że dużymi literami (i najlepiej pogrubioną czcionką) napiszesz, że są to kosmetyki używane, wtedy nikt nie powinien się przyczepić, bo napis "używane" rzuci mu się w oczy.
  Ale możesz zrobić w inny sposób, np. jedna blogerka czasami robi zabawę: "kto chce dany produkt" i wtedy kto pierwszy ten lepszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem rozdanie byłoby dobrym pomysłem ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wygranej :)

  A pomysł z rozdaniem bardzo dobry, u Ciebie i tak by pewnie leżały nieużywane, a tak to ktoś się z nich ucieszy :) Ale zaznaczyłabym w jakim stopniu są zużyte, datę ważności itp. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla Zwyciężczyni:) Co do rozdania, to w sumie nie mam zdania... brałam w jakimś konkursie udział, gdzie były używane kosmetyki, organizatorka określiła to jasno i z tego co pamiętam były chętne:)

  OdpowiedzUsuń
 9. gratki :*

  uważam, że jeśli komuś nie przeszkadzają używane kosmetyki to jak najbardziej :) ja jestem za :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Jasne,przecież można spróbować i może akurat się okażę komuś przydatny :)

  Gratulacje Puszka :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję zwyciężczyni! :)
  A co do kosmetyków - już widziałam jak parę dziewczyn dawało do rozdania użyte parę razy kosmetyki. Jeśli z góry zaznaczysz ile razy były używane - to czemu nie ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje dla zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 13. gratuluję puszkowej zwyciężczyni:D

  OdpowiedzUsuń
 14. Myslę, że to fajny pomysł. Same blogerki zgłaszając się zdecydują czy odpowiadają im użyte kosmetyki

  OdpowiedzUsuń