8 stycznia 2013

Konkurs # 1

Zgodnie z obietnicą dzisiaj mam dla Was pierwszy mini-konkurs. 

Zasady konkursu:
1. Trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
2. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi "Który kolor lakieru spośród pokazanych na zdjęciu podoba Ci się najbardziej i dlaczego?"
3. Trzeba umieścić banner konkursu na pasku bocznym, w zakładce z konkursami lub w poście na blogu.
4. Koniecznie trzeba w komentarzu pod tą notką zamieścić swoją odpowiedź wraz z informacją pod jakim nickiem obserwujesz bloga, adresem mailowym do kontaktu w razie wygranej, a także linkiem do miejsca, gdzie znajduje się banner konkursowy.
5. Trzeba zapoznać się z regulaminem konkursu, który znajdziecie poniżej.


Wśród wszystkich odpowiedzi (spełniających w/w wymagania) wybiorę 1 zwycięzcę, którego odpowiedź spodoba mi się najbardziej. Konkurs trwa od dziś (czyli 8.01) do jutra (czyli 9.01). Przez te dwa dni będę przyjmowała Wasze odpowiedzi. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu w czwartek (10.01) lub piątek (12.01), a nagrody wysłane pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych. Z tym, że nie wysyłam za granicę.

Można wygrać trzy lakiery firmy MIYO:
- Nailed it! odcień numer 37 (czerwono-malinowy)
- Nailed it! odcień numer 35 (granatowy z zielonym połyskiem)
- mini drops odcień numer 66 (pomarańczowy)
Do lakierów dołączam pięć brokatów do zdobienia paznokci w kolorach: zielonym, srebrnym, różowym, niebieskim i granatowym.


 Regulamin:
1. Konkurs jest organizowany przez serwis http://pure-morning123.blogspot.com/. Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest serwis http://pure-morning123.blogspot.com/.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest wyłącznie do publicznych obserwatorów bloga.
4. Uczestnicy mają za zadanie zamieścić w komentarzu pod notką odpowiedź na pytanie konkursowe: "Który kolor lakieru spośród pokazanych na zdjęciu podoba Ci się najbardziej i dlaczego?"
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
6. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 9 stycznia 2013 r. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Nagrodą w konkursie jest zestaw 3 lakierów firmy MIYO: Nailed it! odcień numer 37, Nailed it! odcień numer 3,  mini drops odcień numer 66. A także 5 brokatów do zdobienia paznokci w kolorach: zielonym, srebrnym, różowym, niebieskim i granatowym. kosmetyki są nowe i nie używane. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
8. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi serwis http://pure-morning123.blogspot.com/ wybierze zwycięzcę. Wyniki zostaną ogłoszone 10 lub 11 stycznia 2013 r. za pośrednictwem serwisu http://pure-morning123.blogspot.com/, a nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych. Nie wysyłam za granicę.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

27 komentarzy

 1. Odpowiedzi
  1. cieszę się, że nagrody się podobają :))

   Usuń
 2. Miyo Miyo pomidore, lubię wszystko malinowe. Bo roznoszą się pogłoski że to kolor włosko-boski i odgania wszelkie troski.

  obserwuję jako MirkaC
  mój adres mirka.czubak@gmail.com
  banerek na : http://testereczka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedź: Najbardziej podoba mi się lakier z numerkiem 35, gdyż przypomina granatowe niebo z... zorzą polarną. Marzę żeby kiedyś to zobaczyć! :)
  Obserwuję jako Zielone Serduszko
  zielone.serduszko@gmail.com
  Baner znajduje się na pasku bocznym http://zielone-serduszko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Już jest konkursowy poniedziałek, więc wtorek jest też fajny:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuje za miły komentarzyk ;)

  Pozdrawiam cieplutko i zapraszam na nowy post ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. obserwuje jako pelaska
  email: pelaska93@gmail.com
  banner na pasku bocznym : http://kosmetyczkapelaski.blogspot.com/

  Najbardziej w oko wpadł mi granatowy lakier, ponieważ nie mam podobnego w swojej lakierowej kolekcji, a czasami brakuje mi na pazurkach takiego elektrycznego odcienia ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako ZłotaPigmejka
  e-mail: edyta_f07@vp.pl
  baner: http://zlotapigmejka.blogspot.com/

  Najbardziej podoba mi się lakier czerwony,
  gdyż jest on najlepiej dla mnie stworzony.
  Każdej kobiecie pewności dodaje, d
  o wszystkiego się nadaje:
  Mała czarna czy Conversy-
  czerwony zawsze jest do zestawu pierwszy.
  Niby znany i powszechny-
  dla mnie zawsze nowoczesny.
  Klasyk prawdziwy, lecz zawsze idealny,
  do każdego połączenia-niebanalny.
  Pewności dodaje, seksownie błyszczy,
  każdemu mężczyźnie przy nim .... włos stanie. ;d
  Czerwony dla mnie jest najlepszy,
  bo to jest lakier, tak jak ja niebezpieczny!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuję jako: astoria
  email: jmichalczuk94@gmail.com
  Link: http://astoria-cosmetic.blogspot.com/
  Odp.: Najbardziej podoba mi się odcień czerwono-malinowy. Przypomina mi wakacje, letnie dni spędzone w ogrodzie mojej babci, słodki smak malin i...palce umazane ich sokiem:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nagrody fajne, ale muszę je sobie odpuścić, bo moje lakierowe pudełko się nie domyka ;p

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuje jako Serenitka B
  mail: akasha162@interia.eu
  banner w pasku bocznym: http://serenitka-skarby-na-wieszaku.blogspot.com/
  Najbardziej podoba mi się ten granatowy lakier z zielonym połyskiem.Nie wiem czemu tak mnie ciągnie do tych ciemnych lakierów;)Musi on niesamowicie wyglądać na paznokciach.Już sobie wyobrażam jego połysk:)Prawdziwe cudo:)Mi osobiście przypomina skórę węża która mimo w miarę jednolitej barwy mieni się w słońcu różnymi odcieniami.Wygląda wtedy jakby miała schowane w sobie klejnoty:)Czuje że polubiłabym się z tym wężowym lakierem i na pewno bardzo często maziałabym sobie nim paznokcie:)
  Zapoznałam sie z regulaminem:)

  OdpowiedzUsuń
 11. o ladne te konkursowe lakierki:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako: nika88
  Banner na blogu: http://one-more-dress.blogspot.com/
  Odpowiedź na pytanie: Najbardziej podoba mi się kolor niebieski/granatowy, czyli lakier w odcieniu nr 35. Ten kolor kojarzy mi się z dyskotekowymi światłami jakie daje kula, która zazwyczaj wisi na środku sali (nie wiem jak nazwya się fachowo ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi). Pamiętam, jak na dyskotekach w podstawówce/gimnazjum główną atrakcją na dyskotece była właśnie taka kula. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Będę polować, pazurków nie maluję, więc niech inni mają szansę :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziękuję również Ci życzę w Nowym roku wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń.
  Pozdrawiam Maya

  OdpowiedzUsuń
 16. Fajne nagrody ;) Ja z lakierami na razie muszę przystopować bo nie mam już ich gdzie trzymać więc dam szansę innym :P

  OdpowiedzUsuń
 17. obserwuję jako : Dalliene
  e-mail : dalliene@onet.pl
  banner na pasku bocznym : http://dalliene.blogpsot.com/
  odpowiedź : Najbardziej podoba mi się lakier mini drops odcień numer 66 . Dlaczego? Po pierwsze nie mam jeszcze lakieru w takim odcieniu, a na wiosnę (która mam nadzieję w miarę szybko przyjdzie) będzie idealny :) Po drugie plusem jest jego wielkość, lubię mini lakiery. Kolor pomarańczowy może nie gości często w moim życiu, ale zawsze jest pora żeby to zmienić, wydaje mi się, że zaprzyjaźniłabym się z nim szybko :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetny ten granatowy lakier:)

  OdpowiedzUsuń
 19. obserwuję jako: Camille
  mail: camillebeauty123@gmail.com
  baner: camille-beauty.blogspot.com
  odpowiedź: Najbardziej podoba mi się lakier czerwono-mailnowy, ponieważ moim zdaniem jest to kolor uniwersalny, który pasuje do wszystkiego i na każdą okazję :)

  OdpowiedzUsuń